CMS s. r. o. - řídicí a sledovací systémy

  • Systémový integrátor GE Intelligent Platforms
  • Autorizovaný distributor a servis systémů LJU Automatisierungstechnik GmbH
  • Autorizovaný distributor a servis pro motorpřevodovky Flender
  • Autorizovaný partner firmy Domintell pro domácí automatizaci a inteligentní domy
  • Certifikace ISO 9001:2008

PACSystems RXi

společnost GE Intelligent Platforms využila svých rozsáhlých zkušeností na poli vestavěné výpočetní techniky a řídicích technologií při návrhu inovativní platformy kontroléru PACSystems RXi Controller. Ten obsahuje zabudovaný PROFINET s kruhovou redundancí, který zajišťuje jednoduše použitelnou redundantní I/O síť. Neobsahuje žádné lokální I/O, což umožňuje jednodušší upgrade systému. Kontrolér je založený na standardní architektuře Intel®. Za účelem vyššího výkonu se může spojit s dalšími moduly, buď s PACSystems Box IPC nebo Modular IPC. Také tyto moduly jsou novinkou naší nabídky. Dodávají se s operačním systémem Windows 7 Pro (nebo bez operačního systému) a zvyšují výkon sestavy. Ovládání je možné dalším připojitelným prvkem – Intelligent Display Module, což je multi-touch dotykový panel.

Více informací naleznete v náhledu článku: "Novinky v sortimentu únor 2013 - platforma PACSystems RXi".

Další dokumenty a novinky a informace o firmě jsou ke stažení v nabídce Download včetně archivu informací.

Řízení systému Domintell pomocí telefonů Apple

Majitelé telefonů a tabletů Apple se mohou maximálně jednoduše připojit k ke svému systému domácí automatizace Domintell pomocí aplikace Domintell Remote. Ta ovládá systém Domintell po ethernetové a internetové síti. Ze strany systému Domintell vyžaduje modul DETH02. Aplikace samotná nabízí uživatelům jednoduché a příjemně ovladatelné rozhraní, které si každý může nastavit podle své potřeby pomocí takových prvků, jako je skupina, tlačítko či řízení teploty. Velice příjemná je i podpora zobrazení z IP kamer.

Aplikaci Domintell Remote je možné získat na stránkách Apple Store, zatímco systém Domintell (včetně odborného návrhu a instalace) nabízí naše firma.

Více informací naleznete v dokumentu:

"Novinky v sortimentu srpen 2011 - Domintell Remote".

Další vydání "Novinek a informací" je ke stažení v nabídce Download včetně archivu informací.

PACSystems s protokolem PROFINET

Protokol PROFINET je otevřeným standardem průmyslového Ethernetu pro automatizaci. Používá TCP/IP standardy a standardy IT, umožňuje komunikovat v reálném čase a připojovat periférie PROFINET IO. V průmyslové sféře je nepostradatelný a společnost GE Intelligent Platforms nyní přichází na trh s produkty, které umožní PROFINET jednoduše zavést do výroby.

Modul řadiče PROFINET pro PACSystems RX3i může být připojen k měděnému vedení stejně jako k vícevidovému nebo jednovidovému optickému vláknu. Používá technologii SFP a standardní RJ-45. Také má již zabudovaný přepínač směru. K nastavení slouží software Proficy Machine Edition, díky kterému je konfigurace záležitostí několika minut.

VersaMax PROFINET skener vytváří rozhraní mezi IO moduly VersaMax a řadičem PROFINET. Vyrábí se ve dvou verzích - pro měděné vedení a optické vlákno. Podporuje redundantní zdroje. Může řídit až 64 zařízení s rychlostí aktualizace 1 ms.

Více informací naleznete v dokumentu:

"Novinky v sortimentu červenec 2011 - Moduly PROFINET pro PACSystems RX3i".

Další vydání "Novinek a informací" je ke stažení v nabídce Download včetně archivu informací.

Copyright (C) CMS,s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Nádražní 296, 293 01 Mladá Boleslav, +420 326 700 610, cmsys@cmsys.cz