HEAD OF ELECTRICAL DEPARTMENT

We are hiring a candidate to head our electrical department.

Váš profil:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (elektro)
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • znalost AJ/NJ na komunikativní úrovni
  • praxe na obdobné pozici
  • zkušenosti s vedením elektro výroby a řízením kolektivu
  • schopnost vést a motivovat tým
  • komunikační, prezentační a organizační schopnosti, samostatnost, kreativita

Vaše náplň práce:

  • rozvoj, koordinace, optimalizace a řízení zakázek (výroby)
  • zodpovědnost za komplexní vedení oddělení (řízení, kontrola, plánování, spolupráce s jinými odděleními) v týmu 15 lidí
  • zodpovědnost za dodržování termínů zakázek, kvalitu výroby, BOZP a PO
  • zajištění optimálního využívání pracovních sil
  • zodpovědnost za dodržování rozpočtu v oddělení elektro
  • řešení technických problémů
  • kontrola dodržování a zavádění postupů
  • zlepšování výrobních postupů
  • posouzení rizik zadaných projektů – zakázekz
  • odpovědnost za vypracování dokumentace pro předání zařízení

Nabízíme:

  • zajímavé pracovní uplatnění
  • četné firemní výhody (stravenky v hodnotě 90 Kč, 13. plat, 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění)
  • nástup možný ihned
  • firemní vůz

/ s
odebrat