Kontaktní informace

CMS s.r.o. 

Nádražní 296
293 01 Mladá Boleslav

IČO: 26119684
DIČ: CZ26119684

telefon: +420 326 700 610
fax: +420 326 700 613

Vedení společnosti:

Ing. Věroslav Hájek
jednatel

+420 326 700 610
Hajek.Veroslav@cmsys.cz

Sekretariát


sekretariát společnosti

+420 326 700 610
sekretariat@cmsys.cz

Personalistika a bezpečnost práce

Ing. Veronika Ševčíková
vedoucí personálního odd.

+420 326 700 627
 +420 776 009 929
Sevcikova.Veronika@cmsys.cz
personalistika@cmsys.cz

Nákup

Martin Nepovím
vedoucí nákupního odd. a administrativy

+420 326 700 610
 +420 773 377 792
Nepovim.Martin@cmsys.cz

Výroba a oddělení výroby

Bc. Lukáš Hart
vedoucí výroby

+420 326 700 638
 +420 773 377 794
Hart.Lukas@cmsys.cz

Oddělení plánování

Ing. Petr Pavel 
vedoucí plánování projektu

+420 326 700 624
 +420 773 377 795
Pavel.Petr@cmsys.cz

Projekce a konstrukce

Ing. Šimon Sychra
vedoucí projektant

+420 326 700 638
 +420 608 840 193
Sychra.Simon@cmsys.cz

Oddělení elektro

Juraj Bartal
vedoucí odd. elektro 

+420 326 700 638
 +420 608 466 918
Bartal.Juraj@cmsys.cz

Oddělení software

Josef Kvaizar
vedoucí programátor

+420 326 700 625
 +420 773 377 783
Kvaizar.Josef@cmsys.cz