Zvolte jazyk

FAQ

Řešíte bezpečnost zařízení?

Samozřejmě. Na námi dodávaná zařízení sestavíme analýzu rizik strojního zařízení a zařízení označíme podle legislativních norem.

Je složité naučit se vámi dodávaná zařízení obsluhovat a udržovat je?

Řádně a adekvátně zaškolíme vaše zaměstnance tak, aby jak obsluhu, tak údržbu zařízení v praxi lehce zvládli.

Proč právě jezevčík?

Za maskota firmy jsme si vybrali jezevčíka. Asociuje nám chytrost, mrštnost a výjimečnost a dobře si nás zapamatujete :)

Mohu si profil vaší společnosti prohlédnout na některé ze sociálních sítí?
Ano, jsme aktivním uživatelem "LinkedIn", náš profil naleznete pod tímto odkazem.
Jsem vyučený programátor, našel bych ve vaší firmě uplatnění?

Ano, naše firma se rozrůstá... Aktuálně hledané pozice najdete v části: Kariéra.

Hledáte nové obchodní partnery?

Ano, možnost navázání spolupráce v případě naplnění našich interních kapacit je možná, a to zejména v oblasti programování v průmyslové automatizaci, elektromontáží v průmyslové automatizaci, projekčních prací v průmyslové automatizaci, a dále v oblasti výroby a montáže strojních mechanických celků.

Najdu někde již zrealizovaná řešení?

Ano, vybrané realizace umisťujeme na tomto webu do Případových studií. Zde je můžete členit podle výhod, které dané řešení přineslo (například snížení nákladů, zvýšení bezpečnosti nebo zjednodušení obsluhy aj.).

Komponenty kterých výrobců používáte v rámci vašich řešení nejčastěji?

Používáme komponenty od prověřených výrobců, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Samozřejmostí je certifikační známka CE. Naše konkrétní dodavatele naleznete na: Řešení podle výrobce HW.

Jaké jsou vaše dodací lhůty?

Vždy záleží na rozsahu konkrétního projektu a použitém hardware vybavení. Obyvkle jsme schopni projekt zrealizovat do 2 - 6 týdnů po obdržení závazné objednávky.